היי אהובה,
אני מעיין

ואני מלווה ותומכת תהליכים רגשיים בשילוב עולמות הגוף, הרוח הטבע והאמנות.

את התהליך האישי שלי התחלתי אחרי משבר מאוד גדול שתפס את המשפחה שלי ואותי בפתאומיות.

הייתי ילדה בת 22 שהתחילה למצוא את הדרך שלה בעולם האמיתי אחרי שנים מלאות אתגרים נפשיים ופיזיים.

אותו משבר גרם לי להתחיל להסתכל על החיים שלי בצורה עמוקה  ושונה יותר. הבנתי שבשביל להתקדם ולצמוח איך שאני רוצה, אני צריכה להתחיל לחקור את עצמי ולעשות עבודת עומק רצינית בתוך הנפש שלי. 

 ידעתי שאני רוצה טיפול שונה מהטיפולים הפסיכולוגיים שהייתי בהם במשך שנים ואחרי המלצה של קרובת משפחה הגעתי לתהליך התמקדות ששינה לי את החיים, התפיסה והקשר שלי עם הגוף והנפש שלי.

ההתמקדות בשבילי היא דרך חיים.

היא הקשבה מאוד עדינה ועוצמתית לגוף ולנפש. זו ההבנה שיש עומק לחוויות, לתחושות לרגשות ולמילים.

זו צורת התבוננות מלאת קבלה וחלמה.

ממישהי שרוב חייה לא כיבדה את הגוף שלה ורצתה אפס תקשורת איתו, הפכתי למישהי ששמה לב לכל תנועה ותחושה, מישהי שמבינה ומכילה , שמכבדת את עצמה ואת הגוף שלה, יודעת שיש משמעות עמוקה מאחורי החוויות הפיזיות ובודקת עם עצמה מה היא מרגישה, מה היא רוצה, מה מתאים ונכון לה.

אחרי שנתיים של טיפול הבנתי שאני רוצה להיות מלווה ותומכת תהליכי התמקדות לנשים. אז עשיתי צעד אמיץ ופרשתי מלימודי התואר שהייתי בו ועשיתי קורס התמקדות והסמכה. למדתי המון על עצמי, על הגוף, הנפש ומסע החיים שלי.

 עולמות הרוח, הטבע והאמנות תמיד היו חלק ממני. גם בלי שבאמת ידעתי עד כמה הם חזקים ומשמעותיים בחיי.

כשהתחלתי את הסטאז’ הבנתי כמה חשוב לי להביא גם את העולמות האלו אל תוך התהליכים וככל שבחנתי אותם במרחב האישי שלי ונתתי להם במה אותנטית בתוך התהליכים והקליניקה, הדברים התחילו להתחבר ולהתבהר יותר ולקבל משמעות יותר עמוקה,
 גם בתהליך שלי כמלווה וכאדם וגם בתהליכים של הנשים שליוויתי.

היום אני יותר יותר מבינה שהשליחות שלי בעולם הזה היא לחבר נשים אל הטבע שלהן, אל האדמה והשורשים שלהן דרך הקשבה לגוף שלהן, לנפש ולרוח שלהן.

אני שמחה ומתרגשת שבחרת לקחת חלק בקסם הזה שיחבר אותך לעצמך.

אוהבת, מעיין 🙂